Yörsan Van Otlu Peyniri 300 g

Yörsan Van Otlu Peyniri 300 g
Ürün Kodu: 104792

SATIŞ FİYATI:
13,95 KDV DAHİL
AD

Kalitesi ve lezzeti ile güvenilir bir marka olan Yörsan, peynir çeşitleriyle sofralarınıza geliyor. Yörsan'ın eşsiz peynir çeşitleri arasında özel bir yeri olan ve yöresel Türk peynirleri arasında yer alan Yörsan Van otlu peyniri 300g. doğal inek sütünden üretilir. Bu özel peynir, lezzetini içinde bulunan sirmo otundan almaktadır. Van otlu peynirin içindeki ot, Van ve ilçelerinden toplanır. Aynı zamanda peynirin besin değerinin artmasında etkilidir.

Bunun yanı sıra bu özel peynir ile Van otlu peynirli poğaça ya da kek de yapabilirsiniz. Otlu peyniri, makarna yapımında da kullanabilirsiniz. Özellikle, ıspanak ve otlu peynir uyumunu makarna ya da yemeklerinizde seveceksiniz. Özel otlu peynirini taze bir şekilde tüketmek için paketi açıldıktan sonra hava ile temas etmeyecek şekilde bir saklama kabında +2 ile +4 derece arasında muhafaza edebilirsiniz.

Otlu peyniri gönül rahatlığı ile her öğününüze ekleyebilir, gün boyu ihtiyaç duyduğunuz kalsiyum ve fosforun bir kısmını bu peynir ile alabilirsiniz. Otlu peyniri, çocuklarınıza atıştırmalık hazırlarken de kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza peyniri sevdirirken, gelişimlerine de katkıda bulunmak için sepetinize Yörsan Van otlu peyniri ekleyip, kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: