Yörsan Yarım Yağlı Uzun Ömürlü Süt 1 Lt

Yörsan Yarım Yağlı Uzun Ömürlü Süt 1 Lt
Ürün Kodu: 324769

SATIŞ FİYATI:
3,15 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Yörsan Yarım Yağlı Uzun Ömürlü Süt 1 Lt

CarrefourSA reyonlarının süt&kahvaltılık bölümünde bulunan, Yörsan Yarım Yağlı Uzun Ömürlü Süt seçiminiz ile, ailenizin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Dilerseniz günün en önemli öğünü olan kahvaltı sofralarını daha besleyici bir öğün haline getirebilir, dilerseniz de tatlılarınızı lezzetine lezzet katabilirsiniz.

İçeriğinde barındırdığı yarım yağlı özelliği ile daha az kalori tüketimine yardımcı olurken, bir yandan da süt ürünlerinin vücut için sağladığı tüm vitamin, minarel ve kalsiyum ihtiyacına cevap verecek yeterliliğe sahiptir. Diyet yapanlar veya dengeli beslenmeye dikkat edenler için uygun bir besindir.

CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla ulaşabileceğiniz uzun ömürlü süt, besleyici ve sindirimi kolay olmasının yanı sıra, süt ürünleri tüketiminde sıklıkla karşılaşılan çabuk bozulma gibi durumlara karşı koruma altına alınmıştır. Bu sayede sofralarınızda güvenle tüketebilir ve ailenizin sağlıklı beslenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Özellikle büyüme çağındaki çocuklarınız için gerekli kalsiyum ihtiyacını karşılarken, bir yandan da yarım yağlı özelliği ile fazla yağ tüketimini engelleyebilir, dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturabilirsiniz.

Yarım yağlı uzun ömürlü sütü denemek ve satın almak isterseniz hemen tek tıkla alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: