Yörsan Yuvarlak Beyaz Peynir 500 g

Yörsan Yuvarlak Beyaz Peynir 500 g
Ürün Kodu: 300509

SATIŞ FİYATI:
13,75 KDV DAHİL
AD
Yörsan Yuvarlak Beyaz Peynir 500 g

CarrefourSA Beyaz Peynir reyonlarında sizlere sunulan ürün; küçük gözenekli yapısı, yumuşak kıvamı ve tam yağlı tadı ile vazgeçilmez lezzetini sofralarınıza getiriyor.
Kolay dilimlenen formu ile farklı şekillerde kullanıma uygun olan ürünü tuzlu tariflerde kullanabilir; omletten kreplere kadar farklı besinler eşliğinde tüketebilirsiniz. Klasik tadı sayesinde birçok yemeğe ekleyebileceğiniz ürünü en sade yemeklere sos yaparak ya da doğrudan ekleyerek tariflerinize lezzet katabilirsiniz. Tam yağlı formu ile kesildiğinde ufalanmayan ürünü istediğiniz şekilde dilimleyebilir; kanepe, mini sandviç ya da salata gibi tariflerde kullanabilirsiniz. Isıtıldığında eriyen bir yapıya sahip olan ürünü ister sade isterseniz de çeşitli sebzelerle birlikte ekmek dilimleri üzerine koyarak fırınlayabilir; kahvaltıda ya da öğün aralarında tüketebilirsiniz.
Kullanım özelliklerinin yanı sıra yüksek besin değerlerine de sahip olan ürün ile kalsiyum ve protein açısından zengin menüler hazırlayabilirsiniz. Yarım kiloluk ambalajında satılan ve ailece severek tüketebileceğiniz ürünü hava almayacak şekilde buzdolabında saklayarak tazeliğini koruyabilirsiniz. Klasik beyaz peynir lezzetini özel yuvarlak formunda sizlere sunan Yörsan Yuvarlak Beyaz Peynir 500 g’ı sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: