Yumoş Extra Beyaz Gül 1440 ml

Yumoş Extra Beyaz Gül 1440 ml
Ürün Kodu: 474446

SATIŞ FİYATI:
14,90 KDV DAHİL
AD
Yumoş Extra Beyaz Gül 1440 ml

Yıkadığınız çamaşırların ve keyifle giydiğiniz kıyafetlerin temizliği kadar güzel kokmasına ve yumuşak bir dokuya sahip olmasına da özen gösteriyorsanız, CarrefourSA tarafından Yumuşatıcılar reyonunda sunulan Yumoş Extra Beyaz Gül 1440 ml, sizin için uygun olabilir. Yoğun yapısı sayesinde ürünü az miktarda kullanarak 60 yıkama gerçekleştirebilir, beyaz gülün eşsiz kokusunu çamaşırlarınızda hissedebilirsiniz.
Kıyafetlerin ve çamaşırların pamuk yapılarını oluşturan mikro boyutlardaki liflerin düzenli hale gelmesini sağlayan ürün, bu sayede yıkanan her türlü kıyafet ve çamaşırın son derece yumuşak olmasını sağlar. Lifleri düzenlenen çamaşırlar çok daha kolay ütülenirken, kuruma süreleri de fark edilir oranda azalır. Ürünü, ambalajı üzerinde belirtilen talimatlarına uygun şekilde kullanmanız, yumuşatıcıdan alacağınız verim açısından son derece önemlidir.
Sıklıkla değiştirilen çarşaf, nevresim takımı ve yastık kılıfı gibi eşyaların da yıkanması sırasında değerlendirebileceğiniz ürünü, arzu ederseniz hassas dokulu bebek kıyafetleri için de kullanabilirsiniz. Cildi herhangi bir şekilde tahriş etmeyecek yapıdaki yumuşatıcı ile sert dokulu ve kötü kokan kıyafetlere veda edebilirsiniz.
1440 mililitrelik kullanışlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: