Yumoş Extra Gardenya Menekşe 1440 ml

Yumoş Extra Gardenya Menekşe 1440 ml
Ürün Kodu: 377369

KAMPANYALI
Sepette %30 İndirim!
(24.02.2017 - 27.02.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
13,45 KDV DAHİL
AD
Yumoş Extra Gardenya Menekşe 1440 Ml 

Yumuşatıcılar reyonunda bulabileceğiniz Yumoş Extra Gardenya Menekşe 1440 ml ürünü çamaşırlarınızda ekstra ferahlık sağlar. Gardenya ve menekşe çiçeklerinin mükemmel birleşiminden meydana gelen ürün, geliştirilmiş formülü sayesinde kumaşlara derinlemesine işler ve uzun süreli etki yaratır. Baharı evinize taşıyan, haftalarca süren kalıcı koku ve karşı konulmaz yumuşaklık hissi tüm kıyafetlerinizi etkisi altına alır. Her yıkamada güvenle kullanabileceğiniz ürün havlu ve kumaşlarınıza zarar vermez. İlk günkü gibi yumuşak doku, canlı ve parlak renkler sunar. Sağladığı üstün yumuşaklık sayesinde kumaşlarınızın ömrünü uzatarak, kolayca deforme olmasını engeller. Tüm kıyafetlerinizde parfüm etkisi yaratarak her kullanımda daha temiz, ferah ve taze hissetmenizi sağlar.
1440 ml’lik ambalajlarda üretilen ürünü yoğunlaştırılmış konsantre formülü sayesinde 60 yıkama boyunca kullanabilirsiniz. Yumuşatıcının kullanımı son derece basittir. Her yıkamada çamaşırlarınızın yoğunluğuna göre makinenizin yumuşatıcı gözüne ortalama bir ölçek kadar yumuşatıcı eklemeniz yeterlidir. Ürünün kapağı, ölçek olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Yumoş kalitesi ile üretilen ürünü tüm kumaş çeşitlerinde ve dilediğiniz sıklıkta güvenle kullanabilirsiniz.
Ürünü hemen denemek için kolayca sepetinize ekleyebilir, online alışverişin avantajlarından faydalanabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: