Yupo Jelly Liquorice Elmalı 26 g

Yupo Jelly Liquorice Elmalı 26 g
Ürün Kodu: 460117

SATIŞ FİYATI:
0,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Yupo Jelly Liquorice Elmalı 26 g

CarrefourSA reyonlarında şekerler bölümünde yer alan Yupo Jelly Liquorice Elmalı 26 g, yumuşacık yapısı ve damağa yayılan elma aromasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Jelâtin kullanılarak yapılan ürün proteinin ana yapısı olan amino asit içeriyor. Vücut direncini arttıran aminoasitler hastalıklara karşı vücudu koruyor. Sağlıklı bir atıştırmalık olarak günün her saati tüketilebilen ürün içeriğinde yer alan elma özütünden dolayı hem lezzetli hem de sağlıklı bir besin haline geliyor. Yüksek oranda şeker içeren besin, kalori ihtiyacı olan kişiler tarafından tercih ediliyor. İçeriğindeki jelatinin eklemleri güçlendirici etkisinden dolayı her yaş grubu tarafından severek tüketilen ürün, yumuşak dokusu nedeniyle özellikle çocukların ilgisini çekiyor.
Damaklarda kalıcı bir lezzet bırakan ürün, ağızda hemen erimeyen yapısından dolayı eğlenceli bir şekerleme olarak ön plana çıkıyor. Ağza ilk alındığında yoğun bir ekşi aromaya sahip olan ürün, ekşi katmanın hemen ardından gelen tatlı aromasıyla farklılık yaratıyor. Ekşiyi ve tatlıyı bir arada sunan ürün elmanın mükemmel aroması ile de damaklarda bir şenlik havası yaratıyor.
Farklı ve eğlenceli lezzet arayanların tercihi olan ürünü sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: