Yupo Şeftali Halkası Yumuşak Şekerleme

Yupo Şeftali Halkası Yumuşak Şekerleme
Ürün Kodu: 478361

SATIŞ FİYATI:
1,50 KDV DAHİL
AD
Yupo Şeftali Halkası Yumuşak Şekerleme 

Tatlı, meyveli ve eğlenceli bir atıştırmalığı kim sevmez? Yupo Şeftali Halkası Yumuşak Şekerleme eşsiz lezzeti ile sizin ve çocuklarınızın en sevdiği şekerleme haline gelecek. Renkli görünüşü, üzerindeki çıtır çıtır şeker taneleri, yoğun ve tatlı şeftali aroması ve yumuşak dokusu ile bu şekerlemeler sizi yeniden çocuk gibi hissettirirken çocuklarınızın da mutluluk kaynağı olacak. Meyve tadının en güzel halini içinde barındıran bu neşeli şeftali halkaları alışverişinizin vazgeçilmezleri arasındaki yerini kısa sürede alacak ve uzunca bir zaman orada kalacak. Ayrıca çocuğunuzun da favorisi haline gelecek.
Şeftalinin doğal ve lezzetli aromasını çocuklarınıza en tatlı ve eğlenceli yoldan ulaştırabilirsiniz. Şeftalili şekerlemelerin tadına bir kez baktıktan sonra bir kez daha yemek isteyeceğinizi sakın unutmayın. Kendinizi Yupo’nun eğlenceli şekerlemeleri ile şımartın. Çocuklarınız ile paylaştığınız en lezzetli ve kaliteli zamanları, gülümseyen şeftali halkaları ile renklendirin. Yumuşak dokusu sayesinde ürünü aynı zamanda dişlerinde hassasiyet olanlar da tercih edebilirler.
CarrefourSA mağazalarının şekerleme& kuruyemiş reyonunun en tatlı misafirlerinden olan Yupo Şeftali Halkaları'nı, online alışveriş güvencesiyle ile kısa sürede sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz. Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: