Yurt Haşlanmış Nohut 800 g

Yurt Haşlanmış Nohut 800 g
Ürün Kodu: 479891

SATIŞ FİYATI:
5,10 KDV DAHİL
AD
Yurt Haşlanmış Nohut 800 g
CarrefourSA’nın Diğer Sebze Konserveleri reyonlarında yer alan haşlanmış nohut, kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamanıza imkan verir. Pişmiş bir formda olduğu için önceden pişirme sorununu ortadan kaldıran ürün, sulu yemeklerden pilavlara kadar birçok şekilde masalara gelir.
Kısa süre sotelediğiniz sebzelerin üzerine ekleyerek sulu yemekler yapabilirsiniz. Özellikle tavuklu ve kırmızı etli tarifler ile masaya ekleyebilir ya da basit malzemeler eşliğinde salçalı yemekler yaparak tüketebilirsiniz. Sıcak yemeklerin yanı sıra salatalar için de pratik bir kullanım sunan ürünü, mısır gibi farklı konserveler ile birlikte kullanabilirsiniz. Çok yönlü kullanımı ile yöresel yemeklerde de yerini alan haşlanmış nohut, ezilerek köfte yapılabilir ve daha birçok farklı tarifle masalarına eklenebilir. Özellikle biber ile lezzetli tarifler hazırlayabilir, salça ve çeşitli baharatlar ile birkaç dakika soteleyerek yemeklerin yanında garnitür olarak servis edebilirsiniz.
Zahmetsiz kullanımı ile birlikte besin değerleri ile de öne çıkan ürünü önemli bir lif ve enerji kaynağı olarak tüketebilirsiniz. Mutfağınızdan eksik etmeyeceğiniz Yurt Haşlanmış Nohut 800 g’ı hemen sepetinize ekleyerek ailenize sağlıklı ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: