Zeki Gönen Baldo Pirinç 1 kg

Zeki Gönen Baldo Pirinç 1 kg
Ürün Kodu: 255957

SATIŞ FİYATI:
6,95 KDV DAHİL
AD
Zeki Gonen Baldo Pirinc 1 kg

Mutfakta en sık kullanılan ve en fazla yemek çeşidine eşlik eden ürünlerden biri olan pirinç, Zeki Gönen Baldo Pirinç 1 kg ile çok kaliteli ve sağlıklı bir seçenek halinde sizlere sunuluyor. Bir kilogramlık paketinde tüketiciye ulaşan ürün, doğrudan topraktan gelen doğal içeriği sayesinde, organik ve besin değeri yüksek bir nitelik kazanıyor. En lezzetli pilavlara hayat veren ürün, Balıkesir Gönen topraklarının geleneksel lezzetini sofralara getiriyor.
CarrefourSA raflarında Pirinç reyonunda satışa sunulan ürün, yemek masalarında keyifle tüketilen pek çok tarifin içerisinde kullanılıyor. Ancak, kalitesini en fazla leziz pilavlarda ortaya koyuyor. Yapışmayan, tek tek ayrılan, diri ve lezzetli tanelere dönüşen üründen yapılan sade pilav kadar, farklı malzemelerle beraber pişirilen çeşitler de en güzel kıvamına kavuşuyor. Ürünle sofranızda en nefis yemekleri sevdiklerinizle paylaşabilir, konuk ağırladığınız davet sofralarında ürünü değerlendirebilirsiniz. Dolma içlerinde, çorbalarda kullanabilir; lezzetli sütlaçlar yapabilirsiniz. Aile fertlerinizin ve çocuklarınızın sağlığı için çok faydalı bir gıda olan ürün sayesinde pek çok alternatif tarifleri de deneyebilirsiniz.
Lezzeti ve kalitesi ile akıllarda kalan ürünü hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir; kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: