text.skipToContent text.skipToNavigation

Dalan Antik Zeytinyağlı Defne Sabunu 900 g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
15,75 TL
adet

Dalan Antik Zeytinyağlı Defne Sabunu 1000 g

Sabun, gündelik temizliğin en çok ihtiyaç duyulan kişisel bakım ürünlerinden biri olarak Dalan kalitesi ile defne sabunu olarak kullanılabiliyor. Dalan markası geleneksel bir özelliğe sahip olan Dalan Antik Zeytinyağlı Defne Sabunu 1000 g ürünü, cilt ve saç sağlığı için önemli bir fayda sağlıyor. Dalan markasının ürünlerini CarrefourSA reyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Kişisel Bakım reyonunda Banyo ve Duş Ürünleri bölümünde yer alan Dalan Antik Zeytinyağlı Defne Sabunu 1000 g ürünü, tamamen el yapımı ile gerçek ve doğal bitkilerden üretiliyor. Bu yapısı ile birlikte çok özel bir kullanım sağlarken, kokusu sayesinde de ferahlık ve temizlik hissi sağlıyor. Zengin bir E vitamin kaynağı olan bu sabun antioksidan özelliği sayesinde mikropları öldürür ve sağlık kazandırır. Vücutta dinlendirici bir etki sağlayarak, nemlendirme ve yumuşatma etkisi gösterir. Canlandıran ve yumuşatan bu sabun, cilt gözeneklerini açar ve teni temizler. Hem saçlarınızda hem de cildinizde temizlik için kullanabilirsiniz. Saçınız güçlendirir ve kepek gibi istenmeyen sorunları önler. Doğal rengi ve kokusu ile çok özel bir kullanım sağlar.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler