text.skipToContent text.skipToNavigation

Dalin Konsantre Yumuşatıcı Lavanta Masalı 1200 Ml

DALIN
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
20,90 TL
17,77 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

CarrefourSA reyonlarında elde ve özel yıkama deterjanları bölümünde yer alan Dalin Konsantre Yumuşatıcı Lavender 1500 ml bebeğinizin hassas cildine özen gösteren çamaşırlar elde etmenizi sağlıyor. Lavanta kokusu ile evinize ferahlık getiren ürün boya içermeyen özel hipoalerjik formülü ile çamaşırlarınıza yumuşaklık kazandırıyor. Daha çok parfüm ve aktif temizleme maddesi içerdiğinden standart yumuşatıcılara göre daha uzun süre kullanım ve kalıcılık sağlıyor. Sadece bir iki kapak üründen kullanarak çamaşırları kolayca tüy yumuşaklığına kavuşturabiliyorsunuz. Hem bebeğinizin hem de kendi çamaşırlarınız için ürünü kullanabildiğinizden ekstra bir yumuşatıcı almanıza gerek kalmıyor.
Konsantre bir ürün olduğundan daha az ambalaj malzemesi ve su içeriyor ve bu nedenle doğa dostu bir ürün olarak biliniyor. Dermatolojik olarak test edilen ürün herhangi bir cilt zararına neden olmuyor ve bu sayede güvenle kullanılabiliyor. 1500 mililitrelik plastik ambalajında satışa sunulan ürün ile 60 yıkama yapılabiliyor. Temizlik dolabında rahatlıkla saklanabilen ürün pratik kullanımı ile çamaşır yıkama anlarında size zaman kazandırıyor. Çamaşırlarınıza mis gibi lavanta kokusunu taşıyan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler