text.skipToContent text.skipToNavigation

Dove Cream Bar 100 g

DOVE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Dove Cream Bar 100 g


Her kadın güzeldir ve bu güzellik kalıplarla sınırlandırılamaz ilkesini benimsemiş olan Dove, cildin daha canlı ve sağlıklı olması için özel olarak ürettiği ürünlerle bir dünya markası haline gelmiş durumda. Diğer sabunlardan farklı olarak cildi temizlemenin yanı sıra ihtiyacı olan nemi de sağlayan Dove Cream Bar 100 g günlük el ve yüz bakımı için kullanıma uygundur.
İçerisinde bulunan 4'te 1 oranında nemlendirici kremi sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan ve daha yumuşak bir hale getiren ürün, etkili temizleme özelliği sayesinde yüzde oluşan akneler ve siyah lekelerden de kurtulmayı sağlar. Verdiği ferahlıkla güzelliği bir kalıptan çıkarıp bir his haline dönüştüren ürün, kullanıldığı andan itibaren cildin hava almasını sağlar ve düzenli kullanım sonucu yalnızca 7 gün sonra gözle görülür bir fark yaratır.
Doğal içeriği sayesinde günde birden fazla kullanıma uygun olan ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir ve kurumadan dolayı oluşabilecek deri dökülmelerine ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. CarrefourSA sabunlar reyonunda yer alan ürüne sahip olmak için hemen sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 869

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.