text.skipToContent text.skipToNavigation

Dr. Oetker Speciale Sucuklu Mini Pizza 4'lü Mini

DR. OETKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
20,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler


Pizza ve hamur işleri bölümünde sizlere sunulan Dr. Oetker Speciale Sucuklu Mini Pizza 4'lü Mini, domates ve yeşil biber kullanılarak hazırlanıyor. Ürün, 200°C’de ısıtılmış fırında 12-16 dakikada pişiyor. Kekik ile lezzetlendirilen ürünün buğday unundan hazırlanan hamuru piştiğinde dışı kıtır, içi ise yumuşak hale geliyor. İsteğe bağlı olarak üzerine ekstra malzeme ekleyerek pişirebileceğiniz ürünü ketçap, mayonez veya diğer soslar eşliğinde tüketebilirsiniz. Yanında bir bardak soğuk içecek ile ailenize ve aniden gelen misafirlerinize sunabileceğiniz ürünün yanında patates kızartması, soğan halkası gibi gıdalar servis edebilirsiniz.
Buğday unundan üretilen hamuru ve özenle seçilmiş malzemeleri sayesinde Dr. Oetker Pizza Speciale tüketildiğinde açlığınızı uzun süre bastırıyor. Karbonhidrat içeriği yüksek olan ürünün üretiminde katkı maddesi kullanılmıyor. Kalan pizzayı yeniden ısıtmak için yağ dökmeden boş bir tavaya yerleştirmeniz, üzerini folyo ya da kapak ile kapatmanız ve orta ateşte bir süre bekletmeniz yeterli oluyor. Buzdolabında kısa süreli olarak saklanabilen ürün, derin dondurucuda son kullanım tarihine kadar muhafaza ediliyor.
Pizzayı bol malzemeli ve kalın hamurlu sevenler için hazırlanan ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 412148
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler