text.skipToContent text.skipToNavigation

Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Gül 280 G

DURU
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,25 TL
6,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Gül 280 G

 

Gün içinde ellerimizi bir sürü yere değdiriyor ve mikrop, kir ve toza maruz kalıyoruz. Tüm bunlardan kurtulmanın yolu da etkili bir el temizliğinden geçiyor. Aksi halde ellerimiz aracılığıyla vücudumuza dahil olan mikroplar hastalık sebebi olabiliyor. Kişisel bakım reyonlarında banyo ve duş ürünleri arasında bulabileceğiniz Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Gül 280 G saf temizliği sunuyor. CarrefourSA reyonlarında güzellik sabunları arasında yer alan bu ürün gül içeriği ile dikkat çekiyor.

Yüzde yüz doğal ve bitki bazlı bir ürün olan Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Gül 280 G ile elleri nazikçe ancak etkili bir şekilde temizlemek ve mikroplardan arındırmak mümkün olabiliyor. Şeffaf bir ambalajda satışa sunulan bu ürünün içinde her biri 70 gram ağırlığında 4 güzellik sabunu bulunuyor. Saf ve doğal içeriği ile Duru kalitesiyle satışa sunulan bu ürünle katı sabun kullanmak isteyenlere hoş kokulu bir alternatif sunuluyor. Sabunların çok büyük olmaması sebebiyle ürün rahatlıkla kullanılabiliyor. 70 gramlık sabunlar minikler tarafından rahatlıkla kavranabiliyor. Üründeki hoş gül kokusu ile el yıkama alışkanlığını keyfe dönüştürmek mümkün oluyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler