text.skipToContent text.skipToNavigation

Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Lavanta 280 G

DURU
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,25 TL
6,19 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Lavanta 280 G

 

Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Lavanta 280 G bitkisel bazda olan tamamen doğal bir el yıkama sabunudur. Sahip olduğu lavanta kokusu ile elinizi yıkarken güzel bir koku bırakır. Katı sabunun sağladığı bol köpürme ile birlikte elinizdeki mikropların öldürülmesini ve temizlenmesini sağlar. Doğal içeriği ile birlikte cilde zarar vermeden ve tahriş etmeden kullanım olanağı sunar. CarrefourSA kişisel bakım reyonlarından satın alarak kullanabilirsiniz.

Duru Güzellik Sabunu Saf & Doğal Lavanta 280 G farklı aroma seçeneklerine sahiptir. Lavanta, gül ve klasik seçenekler ile ellerinizin temizliğini istediğiniz şekilde sağlayabilirsiniz. Lavanta kokulu seçeneği hem kullanırken ellerinizin hem de bulunduğu ortamın güzel şekilde kokmasını sağlar. Bitkisel bazda üretilmesi sayesinde doğal bir ürün olarak karşımıza çıkar. Tamamen doğal içeriği sayesinde rahatlıkla sevdiklerinize kullandırabilirsiniz. Ellerinizin etkili şekilde temizlenmesini sağlar. En iyi el temizliği sunması avantajları arasında gösterilebilir. Dört sabundan oluşan paketi uzun süre hijyenik temizlik yapabilmenize imkan sağlar. Klasik sabunun sadeliği, lavanta kokusunun rahatlatıcı etkisi ve doğal içeriği sayesinde doğal ve etkili temizlik sunar.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler