text.skipToContent text.skipToNavigation

Ekici Tam Yağlı Peynir 1KG

EKICI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
24,95 TL
20,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ekici Tam Yağlı Peynir 1KG 

CarrefourSA'nın beyaz peynir reyonunda yer alan Ekici Tam Yağlı Beyaz Peynir, kapaklı plastik kutusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ekici Plastik Kutu Beyaz Peynir, 1000 gramlık hijyenik ve kullanışlı ambalajı ile sizlere sunuluyor.Özel üretim yöntemleri ile en kaliteli ve güvenilir inek sütlerinden elde edilen beyaz peynir, lokum kıvamındaki yumuşak yapısı sayesinde sofralarınızın vazgeçilmez ürünlerinden biri haline geliyor. Pratik bir şekilde açılıp kapanabilen kapak tasarımı sayesinde, güvenle buzdolabında saklayabileceğiniz Ekici beyaz peynir, yumuşaklığı ile parçalanmadan kolayca dilimlenebiliyor. Tam yağlı olması sebebiyle de muhteşem bir lezzete sahip olan beyaz peynir, hem ana öğünlerde hem de ara öğünlerde tadı ve kıvamı ile sunumlarınıza eşlik ediyor.

 Ekici beyaz Ppeyniri kahvaltılarınız dışında da farklı tariflerde kullanabilirsiniz. İster sade olarak tüketebileceğiniz isterseniz de makarna, börek, poğaça, omlet, meze, sandviç ve salata türlerinde kullanmak üzere tercih edebileceğiniz Ekici beyaz peynir, eşsiz lezzeti sayesinde yemekleriniz ile kolayca bütünleşir. Lezzetinden ve kalitesinden dolayı sahip olmak isteyeceğiniz Ekici Plastik Kutu Beyaz Peynir'i kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir ve birbirinden güzel yemekler ile sofralarınıza lezzet katabilirsiniz.Ürün Kodu: 189565

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler