text.skipToContent text.skipToNavigation

Erüst Frenk Maydanoz 100 g

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"

Erust frenk maydanoz, harika rengiyle CarrefourSA reyonlarında en taze haliyle sizlere sunuluyor.

Maydanoz ile akraba olan erust frenk maydanoz aromatik kokulu bir bitkidir. Kahvaltılarınıza, akşam yemeklerinize, harika koku ve tatlar verebilecek bu bitki, içerdiği vitamin ve minerallerle de sağlıklı beslenmenize de yardımcı olur. Erust frenk maydanozla, harika omletler, krepler, makarnalar, salatalar ve maydanozlu poğaçalar yapabilirsiniz. Akşam yemeklerinizin sunumunda da kullanabileceğiniz bu bitki rengi ile sunumunuza güzellik katarken, kokusu ile de hoş bir aroma oluşturur.

Diğer salata malzemeleri reyonunda sunulan birbirinden taze ürünlerden biri olan erust frenk maydanozu, evinizde de tüm tazeliğiyle korumanız mümkün. Bunun için maydanozu yıkamadan, eğer üzerinde ıslaklık var ise, bir havluya serip bekletiniz. Daha sonra kuru olan maydanozu, sapları aşağı gelecek şekilde bir kavanoza koyarak buz dolabında muhafaza ediniz. Kullanacağınız zaman yıkayınız. Bu pratik yöntemle yeşilliğinizin uzun süre bozulmadan dayandığını göreceksiniz.

Sunumlarınıza şıklık katarken ve harika bir koku da verecek olan erust frenk maydanozu mutfağınıza taşımak için, ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün kodu: 82431

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.