text.skipToContent text.skipToNavigation

Erüst Mini Ispanak 150 g

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,29 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Erüst Mini Ispanak 150 g


Erust tarım tarafından %100 kontrollü üretimle Antalya'da yetiştirilen Erust mini ıspanak en taze ve lezzetli şekliyle sofralarınıza geliyor. 150 gr pratik paketi ve önceden temizlenmiş yapraklarıyla, sizleri çamurlu ıspanak ayıklayıp temizleme derdinden kurtarıyor.Ispanak birçok faydasıyla bilinen sebzelerin başında gelir.Vitamin, demir ve magnezyum açısından çok zengindir.Erust mini ıspanakla bilinen bu faydalara daha pratik olarak ulaşabilirsiniz. 

Mini ıspanak yapraklarını çiğ olarak tüketebilirsiniz. Çeşitli salatalarda kullanarak, farklı ve zengin aromalı tatlar elde edebilirsiniz. Çorbalardan mezelere, kavurmalardan sıcak yemeklere kadar mutfağınızda farklı tariflerde deneyebilirsiniz.Püresini yaparak et, tavuk ve balık yemeklerinizin yanında sunabilirsiniz.Aynı zamanda Erust mini ıspanağı, kek ve börek gibi hamur işlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ispanak tüketmeyen çocuklara çiğ olarak vererek, salata şeklinde tüketmelerini sağlayabilirsiniz.Kalori açısından düşük olmasına rağmen besleyici değeri çok fazla olan ıspanak, C vitamini ve antioksidanlar açısından da zengindir. Kış aylarında bol tüketilmesi gereken ıspanak, bağışıklık sistemini güçlendirerek, gribal enfeksiyonlara karşı size direnç kazandırır.

Erust mini ıspanağı CarrefourSA güvencesiyle satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Ürün Kodu: 77754

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.