text.skipToContent text.skipToNavigation

Eti Browni intense Mini Cikolatalı 160g

ETI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Yemek sonralarında ya da öğün aralarında atıştırmak üzere yeni lezzetler arayanlar için CarrefourSA tarafından Kekler reyonunda sunulan Eti Browni intense Mini Cikolatalı 160g, ideal yiyecek olabilir. Gerek sıcak gerekse soğuk içeceklerle birlikte tüketilebilen lezzetli ürün, browninin kendine has lezzetine farklı boyutlarda yer veriyor. İçinde akışkan yapıda çikolata bulunan keklerin, tamamen çikolata ile kaplanmasıyla ortaya konan ürün, gün içerisinde en sık tükettiğiniz atıştırmalık haline gelebilir.
Özellikle çikolatalı ürünlerden hoşlananların keyifle tüketebilecekleri yiyeceğe, iş yaşantısı dolayısıyla evde kek hazırlayamayanlar ya da hazır keklerin lezzetini daha çok sevenler rahatlıkla yönelebilir. Yoğun karbonhidratlı içeriği sayesinde gün içerisinde gereksinim duyduğunuz enerjinin önemli bir kısmını karşılayabilen hazır keki, fazladan fiziksel aktivite gerçekleştirenler ve yoğun güç gerektiren sporlarla ilgilenenler gönül rahatlığıyla tüketebilirler. Lezzetli yapısı ve güzel görünümü sayesinde konuklarınızı ağırlarken de ikram edebileceğiniz hazır kek, küçük büyük herkesin severek tüketebileceği ürünler arasında yer alır. Çikolata kaplamasının erimemesi için ürünü soğuk bir yerde saklamanız uygun olur.
 Eti Browni intense Mini Cikolatalı 160g paketlerde sunulan lezzetli ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler