text.skipToContent text.skipToNavigation

Eti Etimek 125 g

ETI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Eti Etimek 125 g


Gevrek ve sağlıklı yapısı ile mutfaklarda farklı ve yeni lezzetler yaratmak için elverişli bir alternatif olan Eti Etimek 125 g, ambalajında pratik dilimler halinde sunuluyor. Doğal undan katkısız ve koruyucu kullanmadan üretilen etimek, küçükten büyüğe herkes tarafından seviliyor.
CarrefourSA tarafından Tuzlu Bisküviler reyonunda satışa sunulan ürün, tek başına tüketildiğinde çok hoş bir lezzete sahip. Özellikle kilo vermek ya da formunu korumak amacı ile diyet yapanlar için, beslenmede ideal bir yardımcı oluyor. Suyu alınmış, kıvamında kızartılmış ürün, tokluk hissi yaratıyor ve bunun yanında fazla kalori de vermiyor. Ürünün dilimlerini yanında zeytin, peynir, salatalık ve domates dilimleri gibi kahvaltılık ürünlerle beraber kullanmak, lezzeti ve keyfi artırıyor. Sabah kahvaltıları etimekle renkleniyor. Hazır kızarmış olduğu için, çok pratik kullanımı ile kolaylık sağlıyor. Ürünü, beslenmenizin sağlıklı bir parçası olarak değerlendirebileceğiniz gibi, konuklarınıza yaptığınız ikramlarda da kullanabilirsiniz. Değişik aromalı pudinglerle bir araya getirerek, ürünle hafif, sütlü, sağlıklı tatlılar hazırlayabilirsiniz. Kıtır dilimleri küçük parçalar halinde çorbaların yanında sunabilirsiniz.
Dengeli beslenmenize katkıda bulunmak üzere siz de ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 232
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.