text.skipToContent text.skipToNavigation

Faber Castell Mavi Tükenmez Kalem

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
% 80
19,99 TL 4,00 TL
adet

Faber Castell Mavi Tükenmez Kalem, her türlü yazı çizim ve işaretleme işlemleri için tercih edilen kalem türleri arasında yer alır. Ürün genellikle; ev, ofis, büro, okul, hastane, kafe, otel gibi mekanlarda yaygın olarak kullanılıyor. Tükenmez kalem modeli, özel olarak geliştirilmiş boru içerisideki mürekkebi, ucunda kullanılan bilye aracılığı ile kağıda aktarmayı sağlar. Yazı yazarken kullanılan ürün, düşüncelerin kağıda aktarılmasında, fonksiyonel bir şekilde kullanılan araçlar arasında yer alıyor.

Hızlı Not Almayı Kolaylaştıran Tükenmez Kalem

Akışkan mürekkep sistemi ile sızdırma yapmadan kullanılan tükenmez kalem, dilekçe yazarken ve imza atarken değerlendiriliyor. Mürekkebi kontrollü bir şekilde kağıda aktarmayı kolaylaştıran tükenmez kalem, uzun süre verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Ürün, yazı gereçleri kategorisinde yer alıyor. Tükenmez kalem, ergonomik tasarımı ve hafif yapısıyla her yere kolaylıkla taşınabiliyor.

Profesyonel Bir Yazı Deneyimi Sunar

Kolay tutuş fonksiyonu ile dikkat çeken ürün, bireylerin hızlı bir şekilde not almalarına yardımcı oluyor. Profesyonel bir yazı deneyimi sunan tükenmez kalem, düşme ve darbelere karşı da dayanıklılık gösteriyor. Kolaylıkla kırılmayan ve bozulmayan tükenmez kalem modelini, sepetinize ekleyerek her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

30099181

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler