text.skipToContent text.skipToNavigation

Felix Tavuklu Kedi Konserve 400 g

FELIX
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Felix Tavuklu Kedi Konserve 400 g

 

Sağlıklı bir kedinizin olması için petshop ürünleri içerisinde bulunan kedi mamalarına dikkat etmeniz ve kediniz için alacağınız mamayı iyi bir şekilde seçerek Nestle güvencesi ile sunulan Felix gibi markaları tercih etmeniz gerekiyor. Nestle güvencesi ile üretilmiş olan ve içeriğinde birçok fayda ve lezzet barındıran Felix Tavuklu Kedi Konserve ürünü, jöle içerisinde lezzet taneleri sunarak günde iki öğün olarak tüketilebilir. Felix marka mama ürünlerini CarrefourSA reyonlarında her zaman bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Kedi bölümünde ulaşabileceğiniz Felix Tavuklu Kedi Konserve ürünü, tavuk aromalı ve parça etli bir ürün olarak yetişkin kedilerin tüketebileceği tahıllı bir içerik sağlıyor. Kendinizin yaşı ve vücut ağırlığına göre ayarlayacağınız öğünler sayesinde keyifli ve tüketim sağlaması için tercih edebileceğiniz bu mama, bir kedinin günlük besin ihtiyaçlarını tamamen karşılayacak şekilde tercih edilebilir. Bir kutu konservenin bir gün içerisinde 2 öğün halinde tüketilebileceği bu ürün; et ve hayvansal türevleri, bitkisel proteinler, balık ve balık türevleri ile mineral ve şeker gibi içerikler bulunduruyor. Bu ürün, ayrıca kedilerin faydalı içeriklerle sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlıyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler