text.skipToContent text.skipToNavigation

First Sensations Sakız Karpuz Aromalı 27G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,25 TL
adet

1996'dan bu yana Türkiye'de hizmet veren First markası ürettiği First Sensations Sakız Karpuz Aromalı 27G ile ferah bir nefese kavuşmanıza imkan tanıyor. Ciklet paketi içerisindeki karpuz aroması sayesinde ağızda hoş bir tat bırakmaya yardımcı oluyor. Özellikle yaz mevsimlerinde sıkça kullanılan karpuz aromalı sakız şekerleme kategorisinde yer alıyor. 

First Karpuz Aroması ile Gelen Ferahlık 

Çalışma saatlerinin yoğun olduğu ofis alanlarında First Sensations sakız kendinize bir iki dakika zaman ayırmanıza yardımcı oluyor. İçerisindeki aroma sayesinde ağızla hoş bir tat bırakan ciklet, ağzınızda bir ferahlama hissi oluşturuyor. Sulu karpuz aroması öne çıkan sakız aynı zamanda şekersiz ve tatlandırıcılı özelliğini de barındırıyor. Sakız aynı zamanda ağızda temiz ve ferah bir his bırakıyor. 

Aromalı Sakız ile Düşük Kalori Ferah Nefes 

Nefesinizin ferahlamasını sağlayan karpuz aromalı ürün aynı zamanda aniden gelen tatlı krizlerinin bastırılması için de oldukça kolay bir yöntem olarak öne çıkıyor. Ağzı tatlandırmak amacıyla kullanılan sakız bazen yüksek kalorili besinlerden kaçmak için de tercih edilebiliyor. 46 kcal değerindeki düşük kalorisi ile rahatlıkla kullanılabilen karpuz aromalı sakıza tek tıkla hızlı bir şekilde olarak sahip olabilirsiniz. 

30082464 


 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler