text.skipToContent text.skipToNavigation

Gillette Blue3 Comfort Kullan At Tıraş Bıçağı 3'lü

GILLETTE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Gillette Blue 3 3 Lü Poşet

Erkeklerin kişisel bakım için öncelikli olarak gerçekleştirdiği işlemlerden biri olan sakal traşı, Gillette markası tarafından üretilen traş bıçakları ile birlikte daha pürüzsüz ve etkili bir hale geliyor. Tek bir bıçakla ondan fazla traş imkanı sağlayan ve 3 bıçağın birleşimi ile pürüzsüz bir tıraş etkisi oluşturan Gillette Blue 3 3 Lü Poşet ürünü de erkeklerin en çok tercih ettiği markalardan birini oluşturuyor. Gillette ürünlerine CarrefourSA reyonlarında rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarının Tıraş Ürünleri bölümünde bulunan Gillette Blue 3 3 Lü Poşet ürünü, cildinize karşı nazik bir etki gösterirken, ayrı ayrı hareket eden üç farklı bıçağı sayesinde oynar başlıklı ve rahat bir tıraş imkanı sağlıyor. Yüzünüzün her bölgesinde kolay ve doğru bir tıraş işlemi sağlayabilmek için oynar başlıklı şekilde üretilmiş olan bu ürün, kauçuktan üretilmiş ve kaymayan sapı ile pratik bir manevra kabiliyeti sağlar.

Bıçaklar üzerinde yer alan kayganlaştırıcı bantlar, cilt üzerinde kolay bir kalma oluştururken, bu ürünü farklı tıraş köpükleri, tıraş jelleri ve tıraş kolonyaları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler