text.skipToContent text.skipToNavigation

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Erkeklere Özel Saç Dökümelerine Karşı 2'li Paket (500 ml + 360 ml)

H&S
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
29,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

H&S 500 ML+360 ML ERK. SAC. DOK. KRŞ 2/1

 

Erkekler için saç bakımı, dış dünyaya yansıyan en önemli noktaları olarak büyük bir önem taşıyor. Sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen erkekler de dökülme karşıtı etkisi olan ve aynı zamanda kepeğe karşı da koruma sağlayan saç bakım ürünlerini tercih ediyor. Kişisel bakım ürünleri reyonlarından temin edebileceğiniz H&S 500 ML+360 ML ERK. SAC. DOK. KRŞ 2/1 ile saçlarınızda iki etkiyi birden sağlayabilir ve saçlarınızı hem kepeğe hem de dökülmeye karşı koruma altına alabilirsiniz. CarrefourSA reyonlarında saç bakım ve aksesuar bölümünde şampuanlar içerisinde bu ürünü bulabilirsiniz.

H&S 550 ML+360 ML ERK. SAC. DOK. KRŞ 2/1 ikisi bir arada şampuana 500 ml ve 360 ml olmak üzere iki farklı boyutuyla aynı anda sahip olmanıza olanak veriyor. Bu sayede daha küçük boyutlu olan şampuanı dilerseniz seyahatlerinizde yanınıza kolaylıkla taşıyabiliyor ve kullanım sırasında da kolaylık sağlıyorsunuz. Ayrıca her iki boyutu için de aynı tasarımla ambalaj hazırlanmış olup, plastik olan bu ambalajın kapak tasarımı da şampuanınızın sızarak dökülmesini engelliyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler