text.skipToContent text.skipToNavigation

Heinz Mayonez 400 G

HEINZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
13,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Heinz Mayonez 400 g

 

Yumuşak ve homojen bir kıvama sahip olan Heinz Mayonez; yemeklerin, fast food gıdaların ve farklı atıştırmalıkların üzerine sıkılarak kullanılabilir. Barbekü sosu, hardal ve ketçap gibi farklı soslar ve çeşitli baharatlar ile yüksek lezzet uyumuna sahiptir. Patates kızartması, hamburger, sosisli yiyecekler, sandviç ve tost içinde tercih edilebilir. Haşlanmış sebzeler, sosis, salam ve turşu gibi malzemeler ile hazırlayacağınız salatalar içine ilave edilebilir. Ayrıca, et yemekleri, pilav ve böreklerin yanına da damak tadınıza uygun olarak eklenebilir. 


 

Mayonez reyonunda sizleri bekleyen Heinz Mayonez 400 G özel paket içinde sunulmaktadır. Akrobat kullanıma uygun pratik kutusu sayesinde ürün, kapak üzerinde durabilir. Emniyet bandı çıkarıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Özel olarak dizayn edilen kapağı, mayonezin dengeli bir şekilde çıkışını kolaylaştırdığı gibi, etrafa sıçramasını da önler. Basınç kesildiği taktirde akmayı anında bırakır. Mayonez soğuk bir sos olduğu ve içeriğinde yumurta ihtiva ettiği için, buzdolabı gibi soğuk ortamlarda saklanması tavsiye edilir


Farklı gıdalar ve yemekler ile uyumlu bir lezzete sahip olan Heinz Mayonez’i sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler