text.skipToContent text.skipToNavigation

Hero Baby Sütlü Pirinçli Muzlu 240g

HERO BABY
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Hero Baby Sütlü Pirinçli Muzlu 240g

Bebeklerin beslenmesinde 6. aya kadar anne sütünün önemi yadsınamaz bir gerçek; ancak anne sütünün yetersiz olduğu veya herhangi bir nedenle anne sütü verilememesi gibi durumlarda ya da ek gıdalara geçişte hazırlık aşamasını erkene almak isteyen anneler için hazır mamalar, büyük bir yardımcılardır. Hazırlanacak Kutu Besinler reyonundan sizlerin kullanımına sunulan Hero Baby Sütlü Muzlu Pirinçli 250 g, 4.aydan itibaren, anne sütüne ek olarak bebeklerin beslenmesi için kullanılabilir.

Hero Baby kalitesi ve güvencesi ile üretilen sütlü muzlu ve pirinçli kaşık mamaları; enzimatik hidroliz yöntemi ile üretildiğinden hazımları kolaydır. İçeriklerindeki prebiyotikler ile bebeğinizin sindirim sistemini desteklerler. Tamamen doğal tahıllar kullanılarak üretilen sütlü, muzlu ve pirinçli kaşık maması, tahılların tüm faydalarını sağlar. Sindirimi en kolay tahıl olan pirinç sayesinde, bebeğinizin ek gıdaya geçişinde 4. aydan itibaren güvenle kullanılabilir.

Bebeğinizin günlük enerji, vitamin, protein ve lif ihtiyacını karşılayabileceğiniz Hero Baby, içerdiği demir sayesinde de bebeğinizin demir ihtiyacını karşılayarak anemi oluşmasını önler. Kutu üzerindeki talimatlara uyarak kolaylıkla hazırlayabilir ve bebeğinizi güvenle besleyebilirsiniz.

Hero Baby kaşık mamasını denemek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 165619

"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler