text.skipToContent text.skipToNavigation

Hotwheels Ejderha Macerası Oyun Seti

HOTWHEELS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
119,90 TL
83,93 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Hot Wheels Ejderha Macerası Oyun Seti

 

Çocuklar için birbirinden eğlenceli oyunlar yaratan Hot Wheels, Ejderha Macerası Oyun Seti ile heyecan ve adrenalini evlere taşıyor. Dev boyutlarda ve gürültücü bir ejderha tarafından kuşatılan şehri kurtarmak için Hot Wheels arabası ile mücadele vermesi gereken çocuklar, bu oyunu oynarken hem heyecan hem de rekabet duygusunu doyasıya yaşayacaklar. 

 

Ejderhayı Devir, Şehri Kurtar!

 

Hot Wheels'ın aksiyon dolu oyununda, ejderhayı binanın tepesinden düşürerek şehri kurtarmak eğlenceli bir hedef haline geliyor. Adrenalini tırmandırmak için özel tasarlanan Hot Wheels parkuru ve oyun için seçilen karizmatik Hot Wheels arabası, hızı ve manevralarıyla parkuru ateşe veriyor. Şehri dev ejderhadan kurtarmanın tek yolu, gaza basarak ejderhayı düşürmek. 

 

Güçlü HW Kamyonu Pisti Ateşliyor

 

Oyunun en önemli parçalarından biri olan Hw Kamyonu, güçlü fırlatma rampası ile ejderhayı tam 12'den vurmaya yardımcı oluyor. Fırlatma butonuna kim daha hızlı basarsa, ejderhayı alt edebilecek güce sahip olma şansını yakalıyor. Diğer Hot Wheels setleri ile de uyum sağlayan Ejderha Macerası Seti, 4 yaş üzeri çocuklar için eğlenceli ve heyecanlı bir erkek çocuk oyuncağı alternatifi olabilir. Oyun keyfini doyasıya yaşamak için erkek oyuncakları kategorisinde sunulan oyun setine hemen sahip olabilirsiniz. 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler