text.skipToContent text.skipToNavigation

İçim Tam Yağlı Süt 4x1 Lt.

IÇIM
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
16,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

 

İçim Tam Yağlı Süt 4x1 Lt.

 Uht süt; ultra yüksek ısı ile kaynatılan, her türlü patojen mikroorganizmalardan arındırılarak besin değeri oldukça iyi korunan bir içme sütüdür. Uht sütlerinin diğer sütlere göre en büyük farkı, pastörizasyon işlemidir. Bu pastörizasyonda iki çeşit işlem uygulanmaktadır. Birincisi; sütün 70 derecelik ısıda 15 dakika bekletilmesidir. İkincisi; 90 derecelik ısıda sütün 1 saniye bekletilmesidir. Tam UHT sütlerde ise belirtilen oran daha fazladır. Bu koşullar altında uht sütün en yararlı olduğu nokta ise, 4 aya kadar bozulmadan uzun süre tazeliğini korumasındadır.

 Sütten, peynire, ayrandan, meyve suyuna kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle tanınan Ülker, hijyenik koşullarla üretilen Ülker İçim Uht Sütü sizlere sunmaktadır. CarrefourSA reyonlarında sütler bölümünde yer alan Ülker İçim Uht Sütü doğallığı, faydaları ve lezzetiyle sizlerin tercihini bekliyor. Özellikle besin değerinin korunmasıyla ve zararlı bakterilerin yok edilmesiyle sağlığa yararlı olan bu sütleri, aileniz ve kendiniz için güvenle tüketebilirsiniz. 

 Aynı zamanda içerdiği B1, B6, B12, folik asit ile sindirimi kolaylaştıran Ülker İçim Uht Sütü, kemik kuvvetlendirmesine karşı da oldukça yararlıdır.

 1 litrelik 4 kutu sütün, aynı pakette olduğu Ülker İçim UHT Sütü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler