text.skipToContent text.skipToNavigation

Kotex Ultra Dev Ekonomi Uzun 30'lu

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
% 25
21,90 TL 16,43 TL
adet

 

Kişisel bakım ürünleri bölümünü kadınlar için son derece önemli ve hayat kurtarıcı bir ürün seçeneğinin de yer aldığı reyonu ifade eder. Kotex Ultra Super Eko Uzn+Ult Tekli Gece kişisel bakın ürünleri arasında yaptığınız küçük bir gezinti sonrası karşınıza çıkacaktır. Ped seçimi oldukça önemli bir konudur. Seçtiğiniz pedin markası, sızdırmazlığı ve iç yüzeyi tercihleri etkileyen faktörlerdir. Kotex pedlerin iç yüzeyi pamuksudur. Bu nedenle sıvı hissettirmez ve cildin tahriş olmasını önler. Böylece taşma durumu ile karşılaşılmaz. Bu özel günleri güvenle atlatabilmek kaliteli ped seçiminden geçer. Kaliteli ve dayanıklı pedler ile gün içinde ve çalışırken kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. Sürekli kontroller ve panikten kurtulmak için sızdırmaz pedleri tercih etmeniz gerekir. Gece ürünleri geceleyin daha rahat uyumanız ve hareketler sonucu istenmeyen sorunlar ile karşılaşmamanız için özel olarak üretilmiştir. Gece pedlerini tercih ederek saatlerce cildinizin kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. CarrefourSA reyonlarında markanın aranan ürünlerini bulabilirsiniz.

Makyaj ürünleri reyonunun bayan ped & hijyen ürünleri arasından Kotex Ultra Dev Ekonomi Uzun 30'lu ürünlerine ulaşabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler