, ,

CarrefourSA, Balçova Hipermarketinin Açılışını Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası Konseri ile Kutladı

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, bambaşka bir alışveriş deneyimi sunduğu Balçova Hipermarketi’nde tüketicileri Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası ile buluşturdu.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, İzmir Balçova’daki hipermarketinin kapılarını CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, CarrefourSA Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı ve İcra Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla 22 Aralık Cuma günü açtı.

Hipermarkette gün boyu gerçekleşen flash mob etkinlikleri ile keyifli anlar yaşayan tüketiciler, yağmura rağmen akşam düzenlenen Behzat Gerçeker & ENBE Orkestrası konseri ile gönüllerince eğlendiler.

Bambaşka bir Hiper Deneyimi…

Ege Bölgesi’nin incisi İzmir’in Balçova ilçesinde tüketicilerle buluşan CarrefourSA Hipermarketi, 7,5 milyon TL yatırımla 4 bin 800 metrekare alan üzerine kuruldu. Toplam 50 bin ürünün yer aldığı ve 100 kişinin görev yaptığı Balçova CarrefourSA Hiper, bol ve çeşitli taze gıda reyonlarının yanı sıra kasap ve şarküteri ürünleri, unlu mamuller, balık çeşitleri, dünya mutfaklarından seçme lezzetler, organik ve sağlıklı ürünlerle züccaciyeden ev tekstiline, beyaz eşyadan elektroniğe kadar 50 bin ürünüyle İzmirlilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Teknolojiyi, alışverişle birleştiren Balçova CarrefourSA Hiper; duyma güçlüğü çekenler için indüksiyon döngü sistemiyle kasalarında engelleri kaldırıyor, alışveriş sırasında kişisel asistan ve akülü araba hizmeti sağlıyor, Hızlı Kasa uygulamasıyla alışverişi hızlandırırken Gel Al uygulamasıyla müşteri hizmetlerine bırakılan ürünleri, istenilen adrese teslim ediliyor.