Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, geride kalan bir yılın konuşulduğu ve yeni yıldaki hayallerin kurulduğu gecede kızarmış hindiden mezelere, kuruyemişten meyve çeşitlerine kadar bir yılbaşı sofrasında yer alabilecek tüm lezzetleri marketlerinden müşterileriyle buluşturuyor.

Yılbaşının vazgeçilmezleri olan çam ağacı ve süslemeleri, çeşidi bol ve en uygun fiyat politikasıyla marketlerdeki yerini alırken yılbaşı sofralarının ana yemeği kızarmış hindinizi sipariş verebilir, Milli Piyango bileti satın alarak Talih Kuşu’na talip olabilirsiniz. Yılbaşında sürpriz yapmak isteyenler için hazırlanan özel yılbaşı sepeti de CarrefourSA marketlerindeki yerini aldı.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, yaklaşan yeni yıl öncesinde yılbaşı sofralarında ihtiyaç duyulan tüm lezzetleri ve yılbaşını anlamlı kılan süslemeleri, marketlerinden müşterileriyle buluşturmaya başladı.

Yılbaşı sofralarının vazgeçilmez lezzetleri kızarmış hindiden çeşidi bol ve taze mezelere, şarküteri ürünlerinden kuruyemiş çeşitlerine ve yerli tohumlardan üretilerek reyonlara ulaşan yerli meyvelere kadar birçok ürün, reyonlardaki yerini alarak marketlere erken yılbaşı getirdi.

Kutay Kartallıoğlu: “Ülkemiz ve Müşterilerimiz Adına Şans Dolu Bir Yıl Dileriz”

CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, yeni yıla ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Her yeni yıl, yeni bir başlangıcın habercisi niteliğindedir. 2018 yılını geride bırakıp 2019 yılına adım atarken başta ülkemiz adına birlik ve beraberlik, ekonomimiz adına bolluk ve bereket, müşterilerimiz adına da şans dolu bir yıl diliyoruz. Bugüne kadar imza attığımız ilkler bir yana, ülkemize kazandırdığımız yenilikler ve sunduğumuz ürün çeşitliliği ile tüketiciler adına en iyi alternatifleri sunan marka olduk. CarrefourSA olarak tüm Türkiye’nin yeni yılını kutlarız” dedi.

CarrefourSA’dan İki Farklı Hindi Siparişi

Yılbaşı sofrasından hindiyi eksik etmeyenler için CarrefourSA, tercihe göre “Hindi Dolması” ya da “Yarım Hindi” şeklinde 28 Aralık Cuma, saat 23.59’a kadar carrefoursa.com üzerinden sipariş alarak 31 Aralık akşamı belirtilen adrese tam saatinde teslim ediyor.

  • Yılbaşı akşamı için 199,99 TL’ye 7 – 8 kişilik porsiyon şeklinde hazırlanan “Doldurulmuş Kızarmış Bütün Hindi İç Pilav” tercih edenlere 1 kilogram karışık kızartma ve 300 gram mantar sote hediye ediliyor.
  • Kalabalık olmayacağız diyenlere ise 119,99 TL’ye 3 – 4 kişilik porsiyon şeklinde hazırlanan “Kızarmış Yarım Hindi” tercihlerine ek olarak 500 gram iç pilav, 500 gram karışık kızartma ve 300 gram mantar sote veriliyor.
  • Tavuktan vazgeçmeyenlere ise CarrefourSA, 79,99 TL’ye 3 – 4 kişilik porsiyon şeklinde hazırlanan “Doldurulmuş Roaster Piliç” seçeneği sunuyor. Tavuk sipariş edenlere 500 gram kızartma hediye ediliyor.

Talih Kuşu, bu yıl da CarrefourSA’larda talihlisini arıyor

Büyük ikramiyenin 70 milyon TL olduğu 2019 Yılbaşı Özel Çekilişi’nde CarrefourSA bu yıl da, Milli Piyango yılbaşı bilet satışları ile müşterilerine büyük ikramiye heyecanına ortak olma fırsatı yaratıyor. CarrefourSA, bu yıl Milli Piyango sahibi olmak isteyenlere kredi kartıyla satın alma imkânı da sağlıyor.

CarrefourSA’dan Özel Yılbaşı Sepeti

CarrefourSA, yılbaşında sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler için özel bir yılbaşı sepeti hazırladı. CarrefourSA’nın yılbaşı sepetinde, alkolsüz içeceklerin yanı sıra tavuk noodle paketinden, ton balığına, kahve çeşitlerinden, kuruyemiş ve patlamış mısıra, çikolata ve bisküvi çeşitlerinden kruvasana zengin ürün çeşitlerinin yer alıyor. Yılbaşı sepeti, 13 Aralık 2018 – 3 Ocak 2019 tarihleri arasında 103,25 TL yerine yüzde 46 indirimli fiyat avantajıyla 54,90 TL’den satışa sunuluyor.

Yılbaşının Vazgeçilmezleri Süsler ve Tombala, Marketlerde

Yeni yılı evlerinde karşılayacak olanlar için alışılagelmiş yılbaşı eğlencesi Tombala, yılbaşının olmazsa olmazı çam ağacı ve yeni yıl süsleri ile geceye eşlik eden mezeler, kuruyemişler ve meyve çeşitleri de müşteriler için reyonlardaki yerlerini aldı.