KRISTAL ELMA

CarrefourSA Instagram Dünya rekorunu kıran yumurtaya cevaben hazırladığı içerik ile KRISTAL ELMA YARATICILIK FESTIVALİ’nde GERÇEK ZAMANLI AKSIYON KATEGORISINDE “KRISTAL ELMA” ödülünü kazanmıştır.

Aynı içerik, Marketing Türkiye tarafından her yıl gerçekleştirilen ve sosyal medya sektörünün liderlerinin bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülleri olan SOCIAL MEDIA AWARDS’da GERÇEK ZAMANLI KAMPANYA KATEGORISINDE “GÜMÜŞ ÖDÜL” kazanmıştır.

ECHO AWARDS

Müşterilerine değer veren, onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformlarının ödüllendirildiği Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen ECHO AWARDS’da CARREFOURSA.COM, GIDA/ MARKET KATEGORISINDE ILK 3’te yer almıştır.

17. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ

CarrefourSA Online Market uygulaması 17. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ’nde MOBIL ALIŞVERIŞ KATEGORISINDE ÜÇÜNCÜLÜĞE layık görülmüştür.

ALTIN YAKA ÖDÜLLERİ 2019

Sabancı Topluluğu şirket ve çalışanlarının başarılarını ödüllendirmek ve iyi uygulamaların karşılıklı paylaşılmasını teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen SABANCI ALTIN YAKA ÖDÜLLERİ’nde 13 proje ile CarrefourSA şirketimiz temsil edilmiştir. MÜŞTERI ODAKLILIK KATEGORISINDE “Chippin Mobil Ödeme” projesi ile FİNALE KALINMIŞTIR.

FELIS ÖDÜLLERİ 2019

Mediacat tarafından düzenlenen FELIS ÖDÜLLERİ’nde Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümü’nde VERİ ENTEGRASYONU KATEGORISINDE CarrefourSA ZUBİZU İş birliği ve Veri Entegrasyonu Projesi “BAŞARI ÖDÜLÜ”ne layık görülmüştür.

Procter&Gamble şirketi ile CarrefourSA’ya özel “Fairy Sahil Plastiği” lansman projesi ise SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YÖNETIMİ VE KONU, GÜNDEM VE KRİZ YÖNETİMİ kategorilerinde ‘’2019 FELİS BAŞARI ÖDÜLÜ’’ne layık görülmüştür

STEVIE ÖDÜLLERİ

Dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen STEVIE ÖDÜLLERİ (The Stevie® Awards) kapsamında sadakat programı CarrefourSA Kart “MÜŞTERI BAĞLILIĞINI ARTIRMASATIŞ ARTIRMA” ALANINDA “2 ALTIN, 1 GÜMÜŞ VE 2 BRONZ ÖDÜL” kazanmıştır.

THE ONE AWARDS BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA ÖDÜLLERİ

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, THE ONE AWARDS BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA ÖDÜLLERİ kapsamında SÜPERMARKET KATEGORİSİ’NDE “YILIN İTIBARLISI” ödülüne layık görülmüştür.

KARIYER. NET İNSANA SAYGI ÖDÜLLERİ

Yılın en prestijli İnsan Kaynakları ödüllerinden biri olan KARIYER. NET İNSANA SAYGI ÖDÜLLERİ’nde 200 bini aşkın firma arasından CARREFOURSA İNSAN KAYNAKLARI EKIBI ÖDÜLE LAYIK görülmüştür

Employer Brand Summit

Employer Brand Summit etkinliği kapsamında, 48.000 üniversite öğrencisinin katılımıyla belirlenen “EN GÖZDE ŞİRKETLER” oylamasında PERAKENDE KATEGORİSİNDE CARREFOURSA İKİNCİ olmuştur.

2019 IDC DIJITAL TRANSFORMASYON 50 ÖDÜLÜ

CarrefourSA, Procter&Gamble şirketi ile gerçekleştirdiği CRM çalışmaları kapsamında “INNOVATION WITH DISRUPTIVE TECHNOLOGIES” kategorisinde “Transformation of Manual CRM Campaigns; Automation and Operationalization by Propensity Modellin” projesi ile “2019 IDC DIJITAL TRANSFORMASYON 50 ÖDÜLÜ”ne layık görülmüştür.

2018 ÖDÜLLER

ALTIN YAKA ÖDÜLLERİ

CarrefourSA, Sabancı Topluluğu şirket ve çalışanlarının başarılarını ödüllendirmek ve iyi uygulamaların karşılıklı paylaşılmasını teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen Sabancı Altın Yaka Ödülleri’ne 11 projeyle temsil edilmiştir. Finale kalan 2 projeden biri olan “Yerli Tohum Planlı Tazelik” ile “Yalın Dönüşüm” kategorisinde birincilik ödülü almıştır.

BEST PRACTICE AWARDS TÖRENİNDE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ KATEGORİSİNDE BÜYÜK ÖDÜL

CarrefourSA, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde gerçekleştirilen 50. Yıl kutlamaları kapsamında, Kariyerim Dergisi ve Amfiweb iş birliğiyle gerçekleştirilen Best Practice Awards Töreni’nde Müşteri İlişkileri Kategorisi’nde büyük ödülü almaya hak kazanmıştır.

SAP Kalite Ödülleri’nde CarrefourSA, Hızlı Teslim Kategorisi’nde ”Bronz Ödül”e layık görülmüştür.

SAP KALİTE ÖDÜLLERİ

SAP Forum İstanbul kapsamında düzenlenen SAP Kalite Ödülleri’nde CarrefourSA, Hızlı Teslim Kategorisi’nde Bronz Ödül’e layık görülmüştür. CarrefourSA, ödülü; Tedarik, Mal Hareketi, Stok Hareketi Raporlar ve Diğer İşlemler çerçevesinde çevrim süresinde yüzde 43’e varan zaman tasarrufu, marketlerin ekranlarda geçirdiği süreden 1 saat 20 dakika tasarruf elde edilmesi, ekran sayısında yüzde 33 ve kolon sayısında da yüzde 50’ye varan sadeleşme, navigasyon niteliği taşıyan hiyerarşi yapının yaratılması ile kullanıcı dostu, zaman kazandırıcı ve adaptasyonu yüksek ekranların yaratılması, iade süresinde yüzde 20’ye yakın zaman tasarrufu vb. adımlarla kazanmıştır.

GC POWERLIST

Dünya çapında faaliyet gösteren en başarılı uluslararası hukuk firmalarını analiz eden The Legal 500 tarafından 2018 yılı “GC Powerlist” listesi yayınlandı. Yayınlanan listede, büyük ve orta ölçekli global firmaların yerel temsilciliklerinde görev yapan avukatlar, ticari sürece olan katkıları, kurum içi departmanlarla olan etkileşimleri ile araştırma, inovasyon, kalite ve mükemmellik kriterleri çerçevesinde ödüle layık görüldü. Türkiye’deki şirketlerin en etkili kurum içi çalışan Hukuk Departmanlarının katıldığı ve Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde, CarrefourSA Hukuk Departmanımıza da ödül takdim edilmiştir.

EN ETKİN 50 CMO

Günümüz tüketim toplumu ve markalar arasında sürdürülebilir ilişkinin dayanak noktasında yer alan değer odağının yaratılmasında büyük etkileri olan CMO’ların, yeni dünyanın rekabet ortamında yükselen değerine dikkat çekmek amacıyla Fortune Türkiye & DataExpert iş birliğinde yürütülen En Etkin 50 CMO araştırması sonuçlanmıştır. CarrefourSA CRM ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Öner Çelebi, Fortune Türkiye & DataExpert iş birliğinde yürütülen araştırma sonucunda Türkiye’deki En Etkin 50 CMO’dan biri seçilmiştir.

FELIS ÖDÜLLERİ 2018

Logosunun ilk çizgisinden masanıza gelen tabağa kadar CarrefourSA özkaynaklarıyla, alışveriş deneyimine lezzet katmak için 2 yıl önce başlayıp 8 marketimizde hayatına devam eden market içi restoran konsepti “Lezzet Arası” projemiz, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Felis’te “BAŞARI” ödülüne layık görülmüştür.

IDC PERAKENDE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen IDC Perakende Teknoloji Ödülleri’nde CarrefourSA “Elektronik Etiket” projesiyle Kurumsal Dönüşüm alanında 3.’lük ödülünü almaya hak kazanmıştır. 20 kurumdan 25 değerli projenin yarıştığı IDC Perakende Teknoloji Ödülleri’nde, kazananlar, CIO ve akademisyenlerden oluşan geniş jüri ekibinin oylarıyla belirlenmiştir.

TÜRKİYE’NİN EN ETKİLİ TEDARİK ZİNCİRİ PROFESYONELLERİ

CarrefourSA, “Tedarik Zinciri Profesyonellerinin Oscarı” sayılan ve Slimstock ile Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile organize edilen “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesine girmeye hak kazanmıştır.

2018 YILININ EN BAŞARILI MARKET ZİNCİRİ

CarrefourSA, 2018 yılında “4.0 Sanayi Devrimi Dijital Dünya” temasıyla gerçekleştirilen İstanbul Ekonomi Zirvesi’nde İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni kategorisinde “2018 Yılının En Başarılı Market Zinciri” ödülünü almaya hak kazanmıştır.

ONUR ÖDÜLÜ

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği – AKADEMETRE iş birliği ile 9. kez gerçekleştirilen ödül töreninde alışveriş merkezleri ve perakende dünyası bir araya geldi. Zorlu Center’da gerçekleşen ve AVM’lerde müşterilerin beğendiği bir numaralı markaların ödüllendirildiği törende, CarrefourSA ailesine, 1993 yılında açılan Türkiye’nin ilk ve en büyük hipermarketi CarrefourSA İçerenköy’ün 25 yıllık sürdürülebilirliği ve başarısı sebebiyle Onur Ödülü takdim edilmiştir.