Ülkemizin önde gelen firmaları tarafından üretilen Carrefour markalı ürünlerimiz; sundukları güvenin yanı sıra zengin çeşitleri ile büyük beğeni topluyor. Kaliteleri ile kendilerini kanıtlayan bu ürünler, uygun fiyatlarıyla ev ekonomisine destek oluyor.

Gıda ürünlerinde sunduğu çeşitle dikkatleri çeken Carrefour markalı ürünler arasında; peynirden bakliyata, çaydan makarnaya, çikolatadan turşuya kadar onlarca çeşit bulunuyor.

oz markalž urunler3

Kahvaltılarımızın olmazsa olmazı reçel çeşitleri ile yemeklerimizin iştah açıcısı turşular Penguen Gıda güvencesi taşıyor.

oz markalž urunler

Yemeklerimizin vazgeçilmezi salça, bezelye ve makarna çeşitleri Tat Gıda tarafından üretiliyor.

Kalitesi ile tanıdığımız yılların markası SEK; süt, ayran ve yoğurt çeşitleri ile sağlıklı lezzetlerini soframıza taşıyor.

oz markalž urunler2

Şarküteri ürünlerimizdeki sucuk, salam, sosis ve jambon çeşitlerinde kalitesiyle Polenez firması eşlik ediyor.

oz markalž urunler5

Tüm ürünleri çok hesaplı olan Carrefour markalı ürünlerinden vazgeçilmez keyfimiz çay, Karadenizin en güzel yapraklarından evimize Karali markasıyla ulaşıyor.

Kaliteli, güvenilir ve nefis bal çeşitlerimiz Cihanser imzasını taşıyor.

Mutfağımızın tatlı tadı, toz şeker ve küp şeker ise Nar Gıda tarafından tedarik ediliyor.

Yemeklere, salatalara, mezelere, lezzet katan zeytinyağı Efendioğulları’ndan, Ayçiçek Yağı ise Bunge’den geliyor.

Sofralarımızın bereketi Hünkar tarafından üretilen, lezzetli bakliyat çeşitlerinden geliyor.

Kahvaltılarımızın başköşesinde eksik olmayan labne, örgü, beyaz, dil, kaşar peynir çeşitleri, İtimat tarafından itinayla üretiliyor.

En önemli ihtiyacımız su çeşitleri, Sapanca Dağları’nın doruğundan çıkarak, 7,9pH ideal oranında, zengin kalsiyum ve mineral içeriği ile Sırma güvencesiyle hayatımıza lezzet katıyor.

Carrefour_Su_Poster_1157x258px

Melodi tarafından sunulan Bonheur Çikolatalar ise en özel anlarımızı tatlandırmaya devam ediyor.

Carrefour markalarında çeşit saymakla bitmiyor. Ailesi ve sevdikleri için sağlıklı, organik markaları seçmeye özen gösterenler; Carrefour Bio markalı ürünleri tercih ediyor.

Besin değeri yüksek yumurta, Armutçuoğlu; salça ise Sade Organik tarafından üretiliyor.

Carrefour Bio ürünler, sofraların en güvenilir markaları arasında yer alıyor.

Siz de gıda ürünlerinden, kişisel bakıma; ev ve mutfak ihtiyaçlarından, temizlik ürünlerine kadar zengin çeşide sahip Carrefour ve Carrefour Bio markalı ürünlerden seçin; kendiniz ve sevdikleriniz için keyifli, güvenilir alışverişin tadını çıkarın.