text.skipToContent text.skipToNavigation

L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan 550 Ml

ELSEVE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan 550 Ml

 

Saç bakımının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan şampuan kategorisinin içerisinde bulunan L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan 550 Ml içerisinde bulunan 6 besleyici yağ ile saçlarınızı beslemek ve onarmak için üretilmiş olunan şampuanlardan biridir. Kişisel bakım ürünü olan bu ürünün içerisinde bulunan 6 birbirinden değerli çiçek özü yağları zenginleştirilmiş formülü ile ince ve hafif dokusu ile saçı güzelleştirir, besler ve yağlı bir his bırakmaz, saçı ağırlaştırmaz. Saçlarınız parlaklık ve yumuşaklık kazanırken aynı zamanda şekil verme işlemi de kolaylaşır. Bu sayede saçlarınıza dilediğiniz şekli daha kısa sürede zahmetsiz bir şekilde verebilir ve saçlarınızın parlamasını izleyebilirsiniz. Elseve 6muc Samp 550ml ürününün genel 3 özelliği saçı yumuşatması, koruması ve parlatmasıdır.

Saç bakım ve aksesuar reyonu içerisinde şampuanlar kategorisinde yer alan ürünümüz %100 orijinaldir ve Carrefour güvencesi altında sizlere sunulur. Ürünü online olarak kolay bir şekilde alabilirsiniz. 550 ml boyutu ile büyük boylu şampuanlar arasında yer almakta ve uzun bir süre kullanım sunmaktadır. Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi ve içeriği ürün ambalajı üzerinde yazmaktadır.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler