text.skipToContent text.skipToNavigation

L'Oréal Paris Elseve Dökülme Karşıtı Bakım Kremi 550 Ml

ELSEVE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

L'Oréal Paris Elseve Dökülme Karşıtı Bakım Kremi 550 Ml

 

Kişisel bakım ürünleri reyonunun en çok ilgi gören saç ürünlerinden biri Elseve Anti-Fall Arginine Direnç Dökülme Karşıtı Saç Kremi 550 ml saç kremidir. Saç kremleri saçların duş sonrası kabarmasını önler. Saçları yumuşatarak bakımını sağlar. Fakat bazı saçların kimi saç kremleriyle kimyası uyuşmaz. Saçlarda dökülmelere neden olan saç kremleri kullanıcılara sıkıntılar yaşatır. Elseve saç bakım ürünleri konusunda ön plana çıkan bir Elidor markasıdır. Parlak ve hacimli saçlar için markanın saç kremlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken yaşanan diğer bir sorun ise saç dökülmesidir. Elseve saç kremi dökülme karşıtı bir formülle üretilmiştir. Saçlarınızın koparak ve kökten dökülmesine karşı olan bu kremi güvenle kullanabilirsiniz. Saç diplerini besleyen Elidor Elseve saç kremleri dökülmelere karşı güçlü saç telleri oluşmasına yardımcı olur. CarrefourSA reyonlarında aradığınız Elseve saç kremini bulabilirsiniz.

Saç, bakım ve aksesuar reyonunda L'Oréal Paris Elseve Dökülme Karşıtı Bakım Kremi 550 Ml bulabilirsiniz. 550 ml ürün seçeneği ekonomik tercihler yapmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Uzun süre kullanabileceğiniz bir saç kremidir. Ürünü mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler