text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay 100'lü 200 g

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
25,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay 100'lü 200 g

CarrefourSA reyonlarında Fincan Poşet Çaylar bölümünde yer alan Lipton Earl Grey Bardak Poşet Çay 100'lü 200 g, tadı ve yapım kolaylığıyla ön plana çıkıyor.

Siyah çay ile bergamot aromasının harmanlanması sonucu ortaya çıkan rayihaya bergamot bitkisinin kurutulmuş yapraklarından, tohumundan ve kabuğundan ulaşılıyor. Ürün; nefis lezzeti ve kokusu ile çay severlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yerini alıyor.

100’lük poşetler halinde sunulması da istediğiniz her an geleneksel lezzetin incelikli yorumuna ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca çaydanlıkla, demlikle vakit kaybetmek durumunda da kalmıyorsunuz. Tortu ya da tane bırakmayan süzen poşetleri, sıcak su dolu fincanınıza veya ince belli bardağınıza atıyor ve tam istediğiniz renk ve berraklıktaki çayınıza kavuşuyorsunuz.

Kahvaltılarınızda, mola zamanlarınızda ya da yenilenme ihtiyacınızı karşılamak istediğiniz her anda ürünü tercih edebilirsiniz. Pratik ambalajı sayesinde içeceğiniz, her zaman her yerde sizinle oluyor. Kışın ısınmanıza yardımcı olurken yazın da hoş sohbetlerinize eşlik ediyor. Tazelik hissi veren tadıyla enerjinizi geri kazandırıyor.

Hazırlama kolaylığı ve vazgeçilmez lezzeti ile en koyu tiryakilerin bile gönlünü fetheden ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 1802

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.