text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Extra Dem 25'li Bardak Poşet Çay 50G

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
10,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler


Kahvaltıların vazgeçilmezi olan Lipton Extra Dem 25'li Bardak Poşet Çay 50G, CarrefourSA reyonlarının Fincan Poşet Çaylar bölümünde sunuluyor. Dünyada sudan sonra en çok tüketilen içecek maddesi olan çay, özellikle Türk toplumunda özel bir yere sahip olmasıyla biliniyor.

Kendine has aroması, kokusu ve tadı olan ürün, bardak poşeti halinde çok daha pratik ve hazırlaması kolay bir içecek olarak her yaş grubundaki tüketicinin beğenisini kazanıyor. Çaydanlıkta çay demlemek için yeterli zaman olmadığında imdadınıza yetişiyor ve çok kısa sürede demlenen özel yapısıyla size ciddi anlamda zaman kazandırıyor. Diüretik etkisi bulunan içecek, vücutta biriken fazla suyun vücuttan atımını kolaylaştırarak ödem oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor. Kahvaltılarda sıklıkla tüketilmesinin yanı sıra ara öğünlerde hazırlanan kek, sandviç, kurabiye gibi atıştırmalıkların yanında da tüketiliyor. Besinlerin hazmedilmesini belirgin biçimde kolaylaştıran içeriği, lezzetli aromasıyla birleşerek sofralarınızdaki yerini sağlamlaştırıyor.

Ateş kırmızısı demiyle gözünüze, yoğun çay lezzetiyle de damağınıza hitap eden geleneksel lezzetin pratik yorumunu sunan ürünü hemen sepetinize ekleyip kolaylıkla satın alabilir; keyif dolu çay saatlerinde sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler