text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Yellow Label 100'lü 200 g

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
26,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Lipton Yellow Label 100'lü 200 g

Kaliteli ve taze çay yapraklarından özenle hazırlanan Lipton Yellow Label 100'lü 200 g, yoğun aroması, berrak rengi ve enfes tadı ile Türk damak zevkine hitap etmeyi başarıyor. Kurutulan çay yapraklarının, ideal dem vermesi için ince ince kesilmesinin ardından özel işlemlerden geçirilerek sofranıza uygun hale getirilir. CarrefourSA reyonlarında Fincan Poşet Çaylar bölümünde yer alan ürünü, hijyenik şartlarda hazırlanması ve el değmeden paketlenmesi sayesinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz.

Gün içinde hararetin yükseldiği her an tüketebileceğiniz siyah çay, hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahatlamanıza yardımcı olur. İş stresini ve günlük hayatın yoğunluğunu üzerinizden atarak daha verimli bir şekilde işlerinize odaklanmanıza destek verir. Hazırlanması oldukça kolay ve pratik olan ürün, yumuşak içimi ile aklınızda mükemmel bir lezzet bırakır.

Üzerine sadece kaynar su ilave ederek birkaç dakika içerisinde hazır hale getirebileceğiniz çayı, dilerseniz yanında atıştırmalıklar ya da tatlılar ile de ikram edebilirsiniz. Daha iyi demlenmesi için üzeri kapalı olacak şekilde 2 ila 3 dakika bekleyebilirsiniz.

Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 1801

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.