text.skipToContent text.skipToNavigation

Milupa Organik Tahıllı Karışık Meyve 200 g

MILUPA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,60 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Milupa Organik Tahıllı Karışık Meyve 200 g

Sağlık ve lezzet deposu Milupa Organik Tahıllı Karışık Meyve, lezzetli tadı ve doğal formülüyle çocukların damak zevkine hitap ediyor. CarrefourSA’nın hazır besinler - kavanozlar bölümünde yer alan bebek mamasını anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda güvenle kullanabilirsiniz.

İçeriğindeki elma, muz, kayısı, üzüm meyveleriyle lezzetli bir tada sahip olan Milupa organik kavanoz maması, C vitaminli formülüyle çocukların bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor. Bebeklerinize 6. aydan itibaren verebileceğiniz tahıllı karışık meyve maması, doğal ve dengeli bir ek besin sunuyor. Bebeklerin artan aktivite ve enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor, sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunuyor. Yulaf içeriğiyle çocukların sindirim sistemini düzenlemeye de yardımcı oluyor.

200 gramlık cam kavanozda sunulan Milupa organik mama, özel vakum tekniğiyle hiç bir katkı maddesi içermeden uzun süre saklanabiliyor. Kuru ve serin yerlerde muhafaza edebileceğiniz ürünü, kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Seyahatlerinizde ya da günlük gezintilerinizde pratik öğünler hazırlamanızı kolaylaştıran bebek mamasını meyveli yoğurt olarak da tüketebilirsiniz.

Lezzetli ve pratik öğünler hazırlamanıza yardımcı olan sağlık deposu Milupa Organik Tahıllı Karışık Meyve’yi denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 63200

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.