text.skipToContent text.skipToNavigation

Mini Kepekli Ekmek 4'lü

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Mini Kepekli Ekmek 4'lü

Kahvaltılarda ve diğer öğünlerde sağlıklı beslenmenizi sağlayacak kepekli ekmek, CarrefourSA kalitesi ile sunuluyor.

Kahvaltılarda peynir, zeytin, bal ve reçeller ile bir bardak çaya eşlik edecek kepekli ekmek, doyurucu şekilde beslenmenizi sağlar. CarrefourSA’nın normal ekmekler bölümünde yer alan kepekli ekmek paketinin içinde, dört parça eşit boylarda ekmek yer alır. Ekmekleri ortasından keserek tereyağı sürebilir, tulum peyniri, salatalık ve domates koyarak yanınıza alacağınız bir atıştırmalık elde edebilirsiniz. Hazırladığınız bu sandviçleri, çocuğunuzun beslenme çantasına koyarak besleyici bir öğün yemesini sağlayabilirsiniz.

Düzenli tüketildiğinde sindirim sistemine olumlu etkisi olan CarrefourSA kepekli ekmeği, tüm aile üyeleri güvenle tüketebilir. Kepekli ekmeği öğle ve akşam yemeklerinizde eşlikçi olarak yiyebilirsiniz. Ürünü taze bir şekilde tüketebilmeniz için aldıktan sonra bir veya iki gün içinde tüketmelisiniz. Dilerseniz tazeliğini yitirdiğinde, küp küp doğrayarak kızartabilir ve çorbalarınızda kıtır ekmek olarak kullanabilirsiniz. Çırpılmış yumurtaya bulayarak yumurtalı ekmek yapabilir ya da üzerine peynir ve domates koyarak, pratik ev pizzası hazırlayabilirsiniz.

Her öğünde yiyebileceğiniz sağlıklı tercihler için, kepekli ekmeği hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler