text.skipToContent text.skipToNavigation

Mister No Tonviç Ton Balıklı Çavdar Ekmekli Sandviç 140g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,90 TL
adet

  Sandviç, balığın uzmanından lezzetli bir seçenek sunar. Dardanel sandviç, katkı maddesi içermez. Özenle seçilen taze malzemelerden çavdar ekmeğinde hazırlanmıştır. Normal sandviçlere göre daha hafiftir. Dardanel Tonwich Ton Balıklı Çavdar Ekmekli 120 gr.'lık ambalaj içerisinde satışa sunulmuştur. Ürün içeriğinde 2 adet sandviç bulunmaktadır. Güneş ışığına maruz bırakmadan, serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösteriniz. Dardanel Tonwich Ton Balıklı Çavdar Ekmek, CarrefourSA aracılığıyla bir tıkla kapınızda!

Dardanel'den lezzetli, sağlıklı ve pratik hazır yemekler! İster soğuk, ister ısıtarak deneyin, karar sizin. Dardanel Mister No Ton Balıklı Sandviç (Çavdar Ekmekli) Sandviç ara öğünlerde tüketilebilir. Paketinde bulunan 2 adet sandviç 2 dilim ekmek ve 2 adet ete eş değerdir.

İlk konserve ton balığını sofralarla 1984’te tanıştıran Dardanel o günden bu yana, balıklarını okyanusların en lezzetli, en sağlıklı ve en taze ton balıklarından seçiyor. Balığa olan aşkı, onu var eden çevreye ve doğaya da duyuyor. Yunuslara zarar vermeyen avcılığın garantisi Dolphin Safe sertifikası olmayan hiçbir balığın sofranıza gelmesine izin vermeyen Dardanel geçen uzun yılların sonunda, sizlerin güveni ve sevgisini de arkalarına alarak Türkiye’nin Balık Uzmanı oldu.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler