text.skipToContent text.skipToNavigation

Molfix Eko Maxi Plus 4+ Numara 34'lü

MOLFIX
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
37,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Molfix Eko Maxi Plus 4+ Numara 34'lü

Molfix Bebek Bezi, sahip olduğu ultra emici tabaka sayesinde bebeklere gün boyunca üstün koruma sağlar. Yeşil tabaka çevresinde yer alan sızdırmaz bariyerleri, bebeğiniz sürekli hareket etse dahi, bez içindeki sıvının dışarı çıkmasına izin vermez. Esnek yanal bantları sayesinde yüksek hareket kabiliyeti ve konfor sunar. Pamuksu dokusu ve yumuşak iç yüzeyi, bebeğinizin hassas cildi üzerinde tahrişe neden olmaz. Hava geçirgenliği oldukça yüksek olan dış yüzeyi ise, kızarıklık ve pişik gibi istenmeyen durumların önüne geçer.
CarrefourSA mağazalarının Bebek Bezleri reyonunda yer alan Molfix Eko Maxi Plus 4+ Numara 34'lü paket halinde sizlere sunulur. Ürün, bebeklere 24 saat boyunca rahatlık sağladığı gibi, çıkarıp takılması pratik olduğu için, annelere de kullanım kolaylığı getirir. Yeni nesil ince yüzeyi sayesinde oldukça hafiftir. Yanal bantları, pudra ve krem gibi ürünlerden etkilenmeden defalarca açılıp kapatılabilir. Esnek cırt cırt bantlarının kullanımı hızlı ve pratiktir. Hafif ve ufak yapısı sayesinde tekli olarak çantanızda ya da yanınızda taşınabilir.
Hem annelere hem de bebeklere kolaylık ve rahatlık sağlayan ürünü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler