text.skipToContent text.skipToNavigation

Mr. no Klasik Tavuklu Sandviç 145g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,90 TL
adet

 

Ülkemizde et tüketimi oldukça sevilerek gerçekleştirilmektedir. Çoğu yöremizde et ile ilgili olmayan neredeyse hiçbir yemek bulunmamaktadır. Ancak günümüzde kırmızı etin biraz pahalı olması sebebi ile bireyler beyaz et tüketmeye yönelmektedir. Beyaz et fiyatları kırmızı ete nazaran daha ekonomik olduğu için bu durum vuku bulmuştur. Beyaz et denilince akla ilk olarak tavuk gelmektedir. Tavuk sahip olduğu lezzet ve doyuruculuk sayesinde oldukça yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Dardanel firması ise tavuğu farklı bir şekilde piyasaya sürerek müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Mr. no Klasik Tavuklu Sandviç 145g ürünleri sayesinde hazır bir şekilde tavuğu sandviç olarak müşterilerine sunan firma, müşterilerinin hiçbir şekilde uğraşmadan direkt olarak tavuk tüketebilmesine olanak sağlamaktadır. Böylelikle acil durumlar için bu ürün birer vazgeçilmez haline gelmiştir. CarrefourSA reyonlarında bulabileceğiniz bu ürün sayesinde siz de yemek yemek için yeterli vaktiniz yok ise ürünü satın alarak yemeğinizi kısa süre içerisinde yiyebilirsiniz.

Şarküteri reyonunda bulunan Mr. no Klasik Tavuklu Sandviç 145g ürünleri sayesinde özellikle yolculuklarda karnınız acıkmasını dert etmeden rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler