text.skipToContent text.skipToNavigation

Nescafe Gold Eko 200 G

NESCAFE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
37,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

CarrefourSA’da kahve keyfi çikolata keyfi ile birleşti ve Nescafe Gold Eko 200 GÇikolata’dan oluşan Altın Keyif Paketi ortaya çıktı.
Yumuşak bir içim için itina ile toplanmış kaliteli kahve çekirdekleri Nescafe uzmanlığı ile kavrularak muhteşem tadı ve kokusuyla Nescafe Gold toz, granül kahve imal edildi ve damaklarınızın beğenisine sunuldu. Baş döndürücü ve keyifli bir içimi olan kahve suda çözünebilir kahvelerin içinde özel bir yere sahiptir çünkü çekirdeklerin kavrulmasından sonra özlerinden hiçbir şey kaybetmemeleri için su kullanılarak özlerinin çıkarılması ve soğuk hava kullanılarak kurutulması teknolojisi ilk kez Nescafe Gold için kullanılmıştır. Bu teknoloji sayesinde kahve, çekirdeğindeki tazeliği fincanlarınıza kadar saklayabilmektedir. 200 ml. suya 2 çay kaşığı kahve ekleyerek hazırlayabileceğiniz kahvenizi isterseniz şeker ve süt tozu da ekleyebilirsiniz. Kahve keyfinizi daha da arttıracak olan Nestle Damak ürünü ise taze Antep fıstıklarının çikolata ile birlikteliğinden doğan tadın tam 1933’ten beri hiç değişmeyen adı olarak tüketici ile buluşmaktadır.
İster yalnız ister arkadaşlarınızla yapacağınız tatlı keyifler için bu ikili ürünü sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler