text.skipToContent text.skipToNavigation

Nestle 1927 Tablet Bitter Çikolata 2*70 g

NESTLE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Nestle 1927 Tablet Bitter Çikolata 2*70 g

 

Çikolata hem çocukların hem de yetişkin bireylerin tüketmeyi oldukça fazla sevdiği gıdalar arasında yer almaktadır. Çikolata sahip olduğu lezzetli yapısı sayesinde kimi zaman insanlara mutluluk verici bir yapıya dahi sahiptir. Ayrıca içeriğinde bulunan karbonhidrat, kalori gibi besin maddeleri sayesinde de vücudun ihtiyaç duyduğu birçok besini elde edebilmesini de sağlamaktadır. Çikolata tüketimi lezzetli ve keyifli olduğu kadar önemli bir yere de sahiptir. Nestle çikolata üreticileri arasında en başarılı ve en köklü firmalar arasındaki yerini uzun zamandan beri korumaktadır. 1927 yılına özel olarak çıkartmış olduğu pakete sahip olan nestle 1927 tablet bitter çikolata 2*70 g ürünleri sayesinde müşterilerine nostaljik bir şekilde çikolata lezzetini sunmaktadır. Firma üretmiş olduğu doğal çikolatalar sayesinde tüketicilerin en lezzetli çikolataları yemelerini sağlamayı hedeflemektedir. CarrefourSA reyonlarında bulunan bu ürünler sayesinde siz de çikolata tüketimini gerçekleştirebilirsiniz.

Çerez, çikolata ve bisküvi reyonunu ziyaret ederek nestle 1927 tablet bitter çikolata 2*700 g ürünlerini oldukça kolay bir şekilde mağazalarda bulabilir ve ekonomik fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler