text.skipToContent text.skipToNavigation

Normal Ekmek 200 Gr*2

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Normal Ekmek 200 Gr x2

Süt ve kahvaltılık bölümünün ana gıdası ekmeklerdir. Kahvaltılarınızın ve yemeklerinizin olmazsa olmazı ekmeği mağazamızdan temin edebilirsiniz. Normal Ekmek 200 Gr x2 seçeneğiyle son derece ekonomik olarak sofralarınıza gelmektedir. Kültürümüzün vazgeçilmez parçası ekmekler hem kahvaltılar için hem de ana yemeklerde önemli olmaktadır. Güne başlarken daha enerjik olabilmek adına kahvaltılara ekmek de ilave edilir. Sizler de ekmeksiz kahvaltı yapamayanlardansanız CarrefourSA reyonlarında bulunan bu ürünü satın alabilirsiniz.

Normal Ekmek 200 Gr x2 ile ana yemeklerinizi de tamamlayabilirsiniz. Aradığınız ekonomik ve kaliteli ekmeği ekmekler reyonundan temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ve sofralarınızın tamamlayıcısı unlu mamuller için mağazamızı tercih ederek kaliteyi yakından tanımış olursunuz. Sağlığınız için doğru ekmeği doğru adreste aramanız gerekir. Fırından çıkar çıkmaz satışa sunulan CarrefourSA ekmekler için tek yapmanız gereken ilgili reyona uğrayıp alışverişe başlamaktır. Alışveriş için ikinci seçeneğiniz de web sitemiz üzerinden online alışveriş yapmaktır. Sitemize giriş yaparak süt ve kahvaltılık bölümünden ekmekler reyonunu seçebilirsiniz. Buradan dilediğiniz kadar ekmek satın alabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. İşleminiz bittikten sonraki sepetinizdekileri satın alıp evinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler