text.skipToContent text.skipToNavigation

Orkid Maxi Hijyenik Ped Gece Süper Ekonomik Paket 24 Ped

ORKID
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,95 TL
13,46 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Orkid Maxi Hijyenik Ped Gece Süper Ekonomik Paket 28'li Ped

 

Kişisel bakım ürünleri içinde kadınlar için son derece önemli olan pedler yer alır. Ped markası olarak akla gelen en kaliteli ürün Orkid maxi gece 28li pedlerdir. Kadınların regl dönemlerinde olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri pedlerdir. Bu dönemi rahat geçirebilmek doğru ped seçimi ile mümkündür. Pedler kendi içinde çeşitlilik gösterir. Seçim yaparken ilk dikkat edilmesi gereken konu sızdırmazlık özelliğidir. Ayrıca gece ve gündüz farklı boyutlar tercih edilmelidir. Gece pedleri rahat hareket edebilmek için özel olarak hazırlanan hijyenik ürünlerdir. Daha uzun boyutludur ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir. CarrefourSA reyonlarında yerini alan Orkid pedler arasından gece ürünlerini seçebilirsiniz.

Orkid maxi gece 28li için makyaj ürünleri reyonuna uğrayabilirsiniz. Buradan aradığınız Orkid ürünlerine ve gece pedlerine ulaşmak son derece kolaydır. Kadınların özel günlerdeki ped arayışlarına Orkid 28li ekonomik pedle cevap vermektedir. Tek seferde 28 adet ped satın alarak bir sonraki döneminizi de garantiye alabilirsiniz. Hazırlıksız yakalanma durumlarına karşı ekonomik paketler hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu paketler diğerlerine göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Hemen sitemizden sipariş vererek siz de bu ekonomik ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler