text.skipToContent text.skipToNavigation

Pakmaya Bitter Çikolatalı Pudıng 115 G

PAKMAYA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,65 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Bitter çikolatanın mükemmel aromatik lezzetine, Pakmaya çikolatalı pudingle varacaksınız. Kapalı ambalajında toz halinde beğeniye sunulan ürün, aniden gelen çikolata krizlerinden yemek sonrası tatlı saatlerine kadar her anın vazgeçilmezi oluyor. Üstelik yoğun çikolatalı içeriğiyle hem yetişkinlerin hem de çocukların damaklarını şenlendirmeyi başarıyor. 

Çikolatalı Tariflerinize Lezzet Katın

İdeal kıvamı ve pürüzsüz dokusuyla damaklarda harika bir lezzet bırakan puding, kaselerde sıcak ve sade olarak tüketilebildiği gibi birbirinden farklı tatlı tarifleri içerisinde de kullanılabiliyor. Pakmaya Bitter Çikolatalı Puding 115 G ile okuldan eve gelen çocuklarınıza hemen hafif ve lezzetli bir tatlı yapabilirsiniz. Dilerseniz fındık, hindistan cevizi, damla çikolata, jelibon ve drajeyle süsleyerek miniklerin beğenebileceği sürpriz bir lezzet şölenine dönüştürebilirsiniz. Kakaolu bir kekin üzerine sürerek pratik bir pasta yaratabilir veya magnolia, kurabiye, büskivili pasta, tart ve pudingli toplar gibi damak zevkinize uygun enfes tatta tarifler hazırlayabilirsiniz.

Tatlı ihtiyacınızın her an üstesinden gelen bu pratik ürüne, CarrefourSA'nın hazırlanacak tatlılar reyonundan hemen ulaşarak harika lezzetlere imza atabilirsiniz. Maksimum 10 dakika içerisinde hazırlayabileceğiniz çikolatalı pudingi hemen sepetinize ekleyin, lezzet dolu anların keyfine varın.

30055194 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler