text.skipToContent text.skipToNavigation

Pantene 3 Minute Miracle Saç Bakım Kremi Nem Terapisi 200 ml

1 Yorum
% 25
17,90 TL 13,43 TL
adet

Pantene 3 Dakikada Mucize Nem Terapisi Saç Kremi 200Ml

Pantene'in '3 Dakikada Mucize Krem' Pantene teknolojisinin sağladığı eşsiz formül ile saça derinlemesine nüfuz eder. Kökten uca bakım yaparak saçların duştan sonra temiz ve yumuşacık olmasını sağlayan ürün, parlaklık ve hacim verir. Kurumuş ve neme ihtiyaç duyan saçlar için ideal bir ürün olan saç kremini serinin şampuanı bile kullandığınızda etkisi artacaktır. İlk yıkamadan itibaren saçlarınızda gözle görülür bir etki ve his bırakır. Kuru, cansız ve yıpranmış saçlara doğal nem dengesini geri kazandırarak 3 dakika içerisinde eski canlılığını kazanmasına yardımcı olur. Pantene 3 Dakikada Mucize Nem Terapisi Saç Kremi 200Ml günlük kullanım için idealdir.

Saç lifine eşit olarak yayılarak dakikalar içerisinde saçlarınızı derinlemesine onarır. Ağırlık hissi vermeden yumuşatan saç kreminin doğal parlaklık hissini gözle görülür şekilde ilk yıkamadan itibaren farkedersiniz. Pantene 3 Dakikada Mucize Nem Terapisi Saç Kremi 200Ml nem terapisi şampuanı ile kullanıldığında etkisini artıracaktır. Yeni geliştirilen formülü ile saçların kökten uca doğal nem dengesine kavuşmasına katkıda bulunur. Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra ürünü saç uzunluğuna göre ceviz büyüklüğünde alarak parmaklarınızla yedirin. Sonuç; neme doymuş sağlıklı e canlı saçlar! Ürünü CarrefourSA kişisel bakım reyonlarında şampuan bölümde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler